Відкриття Нептуна

Что означает Відкриття Нептуна и что это такое? В разделе Авиация и космонавтика дан подробный ответ и объяснение на вопрос.

Здесь выложено готовое сочинение на тему Відкриття Нептуна, которое вы так же можете использовать как реферат.

Эту, поверенную нами работу, вы можете скачать бесплатно перейдя по ссылке, но если вам необходима другая готовая работа по данному предмету, например реферат или изложение, доклад, лекция, проект, презентация, эссе, краткое описание, биография писателя, ученого или другой знаменитости, контрольная, самостоятельная, курсовая, экзаменационная, дипломная или любая другая работа, с вашими индивидуальными требованиями, напишите нам и мы договоримся.

Наша небольшая команда бывших и действующих преподавателей и авторов со стажем работы от 5-ти лет всегда вам поможет. Всего нами написано и проверено более 10 000 различных работ на образовательные темы. С нами вы получите действительно качестенный материал с уникальным текстом и обязательно хорошую оценку. Удачи в учебе!

Нептун - це передостання планета в сонячній системі. Її орбіта перетинається з орбітою Плутона в деяких місцях. Комета Галилея ще перетинає її орбіту, у відмінності від Плутона. Її екваторіальний діаметр такої ж, як і в Урана, хоча розташована на 1627 млн. км далі від Урана (Уран розташований у 2869 млн. км від Сонця). Виходячи з цих даних, можна зробити висновок, що цю планету не змогли помітити в XVII столітті.

Одним з яскравих досягнень науки, одним зі свідчень необмеженої пізнаванності природи було відкриття планети Нептун шляхом обчислень - “на кінчику пера”.

Уран - планета, що випливає за Сатурном, що багато століть вважався самої з далеких планет, була відкрита В. Гершелем наприкінці XVIII в. Уран із працею видна неозброєним оком. ДО 40-м років XIX в. точні спостереження показали, що Уран ледь помітно ухиляється від того шляху, по якому він повинний випливати з урахуванням збурювань з боку усіх відомих планет. Таким чином, теорія руху небесних тіл, настільки стругаючи і точна, піддалася іспиту.

Леверье (у Франції) і Адамс (в Англії) висловили припущення, що, якщо збурювання з боку відомих планет не пояснюють відхилення в русі Урана, виходить, на нього діє притягання ще не відомого тіла. Вони майже одночасно розрахували, де за Ураном повинне бути невідоме тіло, що робить своїм притяганням ці відхилення. Вони обчислили орбіту невідомої планети, її масу і вказали місце на небі, де тепер повинна була знаходитися невідома планета. Ця планета і була знайдена в телескоп на зазначеному ними місці в 1846 р. Її назвали Нептуном. Нептун не видний неозброєним оком. Так, розбіжність між теорією і практикою, здавалося, що підривало авторитет матеріалістичної науки, привело до її тріумфу.

Сучасні дані про Нептуна.

Зоряний період звертання в літах 164,7
Синодичний період звертання, доба 368
Середня відстань від Сонця, а. е. 30,06
Середня відстань від Сонця, млн. км 4496
Нахилення орбіти до екліптики 1 ° 46’
Маса (Земля - 1) 17,3
Щільність, кг/м3 1700
Екваторіальний діаметр, у d Землі 3,9
Екваторіальний діаметр, км 50000
Стиск 1/60
Зоряний період обертання навколо своєї осі 15,8 доби
Нахил екватора до площини орбіти 29 °
Число відомих супутників у планети 2

Подобные материалы

Источники радиоизлучения во Вселенной
Радиоастрономия как раздел астрономии, изучающий космические объекты путем анализа приходящего от
Від стародавніх до сучасних теорій руху планет
Спостереження за положеннями зрок та планет. Рух зореподбних планет, розташованих поблизу еклптики.
Исследование космоса
Пред нами тайны обнажатся, Возблещут дальние миры А.Блок ВВЕДЕНИЕ ВСЕЛЕННАЯ - извечная загадка
Історія астрономії
Розвиток науково астроном у Вавлон, Давньому гипт, Стародавньому Кита. Перодичн змни на небеснй
Советские авиационные конструкторы А.М.Люлька и Н.Д.Кузнецов
Московский Государственный Технический Университет Гражданской авиации Кафедра гуманитарных и