Архітектори світу - Бей Юймін

Что означает Архітектори світу - Бей Юймін и что это такое? В разделе Строительство дан подробный ответ и объяснение на вопрос.

Здесь выложено готовое сочинение на тему Архітектори світу - Бей Юймін, которое вы так же можете использовать как реферат.

Эту, поверенную нами работу, вы можете скачать бесплатно перейдя по ссылке, но если вам необходима другая готовая работа по данному предмету, например реферат или изложение, доклад, лекция, проект, презентация, эссе, краткое описание, биография писателя, ученого или другой знаменитости, контрольная, самостоятельная, курсовая, экзаменационная, дипломная или любая другая работа, с вашими индивидуальными требованиями, напишите нам и мы договоримся.

Наша небольшая команда бывших и действующих преподавателей и авторов со стажем работы от 5-ти лет всегда вам поможет. Всего нами написано и проверено более 10 000 различных работ на образовательные темы. С нами вы получите действительно качестенный материал с уникальным текстом и обязательно хорошую оценку. Удачи в учебе!

Міністерство освіти і науки України

Національний університет «Львівська політехніка»

АРХІТЕКТОРИ СВІТУ- БЕЙ ЮЙМІН

Вик. ст. гр. АР-43

Павловська-Лісогорська М.О.

Львів-2009

Бей Юймі́н - американський архітектор китайського походження. Вчився в Массачусетському технологічному інституті і в Гарвардському університеті у Вальтера Гропіуса. Продовжувач традицій «інтернаціонального стилю» Міс ван дер Рое. Один з п'яти перших лауреатів Прітцкеровської премії.

Бей Юймін народився на півдні Китаю в провінції Гуандун. В 17 років він відправився в США на навчання. Його батько сподівався, що він вчитиметься бухгалтерської справи. Але сам Бей Юймін, слідуючи своїм схильностям, поступив на архітектурний факультет Університету штату Пенсільванія в США.

По словах Бей Юйміна, його інтерес до архітектури з'явився тоді, коли він, ще зовсім молодий, побачив найвищу в Шанхаї будівлю — двадцятиповерховий готель Гоцзі. У перші роки в США консервативні погляди викладачів Університету штату Пенсільванія дуже розчарували Бей Юйміна. Він перевівся на архітектурний факультет Гарвардського університету, а потім вчився у Массачусетсі.

У 1948 році Бей Юймін увійшов до архітектурних кругів США. Він розробив немало проектів адміністративних і житлових будівель, що допомогло йому з часом здобути популярність в США, яка заклала міцний фундамент для його майбутньої успішної діяльності. А будівля «Державного центру по дослідженню атмосфери», побудована в 60-ті роки в долині штату Колорадо, стала першим досвідом в проектуванні громадських будівель. 1979 рік був названий в США роком Бей Юйміна. Архітектурний інститут США в тому ж році вручив йому золоту медаль.

1962 — Плас Віль-Марі, Монреаль

1968 — Худжній музей Еверсон, Сірак`юс

1971 — Харбор-тауерс, Бостон

1973 — Художній музей ім. Херберта Джонсона, Корнельский університет

1974 — Східне крило Національної галереї мистецтв, Вашингтон

1975 — Офіс банка OCBC, Сінгапур

1976 — Джон-Хенкок-тауер, Бостон

1978 — Художній музей Індіанского університета

1979 — Бібліотека ім. Джона Кеннеді, Бостон

1979 — Світовий торговий центр, Балтимор

1980 — Рафлс-сіті, Сінгапур

1982 — Башта Банку Китая, Гонконг

1986 — Фаунтейн-плейс, Даллас

1987 — Банк Америки, Майамі

1989 — Пірамида Лувра, Париж

1990 — Гейтуей, Сінгапур

1991 — Музей Міхо, Кіото

1995 — Зал слави рок-н-ролла, Клівленд

1999 — Музей сучасного мистецтва, Люксембург

2002 — Башта EDF, Дефанс, Париж

2004 — Музей мусульманського мистецтва, Доха

Піраміда Лувра (1989)

Башта Банку Китаю (скорочено Башта BOC; трад. Китайська: 中銀大廈) — це один з найвідоміших хмарочосів Гонконгу, що розташований по вул. 1 Garden Road в Центральному районі острова Гонконг, і є штаб-квартирою Китайського Банку. Дизайн був розроблений американцем китайського походження Бей Юйміном. Висота будівлі разом з антенами складає 367 метрів. 72 поверхова будівля була збудована у 1990 році і в період з 1990 по 1992 рік була найвищою в Гонконзі та усій Азії, проте зараз вона є лише третьою в самому Гонконзі після таких хмарочосів як Міжнародний Фінансовий Центр та Central Plaza. Будинок має 2 оглядових майданчика, один розташований на 43 поверсі і відкритий для усіх охочих, інший розташований на 70 поверсі куди можна потрапити лише за записом.

Хай-тек прийнятий при проектуванні цього будинку нагадує пагони бамбука, що символізує життя та процвітання. Вся структура підтримується п'ятьма сталевими колонами в кутах будівлі, вони накриті скляною стіною. Деякий час ця будівля була джерелом суперечок відносно її будівництва. Так були піддані негативній критиці прямокутні кути. Кути будівельних профілів нагадують ніж м'ясника. У Феншуї це описується як дровокол будинку.

Цікаві факти:

- Це єдина будівля Гонконгу, яка має аналоги в комп'ютерних іграх таких як SimCity 3000 та SimCity 4

- Будівля була піддана комп'ютерній обробці і показана у фантастичному фільмі Зоряний шлях:Вояжер.

Зал слави рок-н-роллу

Національний центр атмосферних досліджень, Булдер, Колорадо

Банк OCBC в Сінгапурі Ґейтвей в Сінгапурі

Фаунтейн-плейс в Далласі

Подобные материалы

Доктрина урбанизационной безопасности Российской Федерации
Саморегулирование рынка земли. Обеспечение национальных интересов в сфере архитектуры и
Расчет предварительно напряженной фермы с параллельными поясами
Оглавление Введение.....5 1. Подбор типовых конструкций и компоновка конструктивной схем
Типы металлических резервуаров, их назначение и конструкция
МИНИСТЕРСТВО ОБРАЗОВАНИЯ И НАУКИ ГОСУДАРСТВЕННОЕ ОБРАЗОВАТЕЛЬНОЕ УЧРЕЖДЕНИЕ ВЫСШЕГО
Проектирование строительства комплекса из 6 четырнадцатиэтажных зданий
Исходные данные: Шифр 205360 (сумма 608. Вариант 6, четный) Крупнопанельный дом Количество этажей
Баженов В.И.
Биография: детство, юность, творчество за границей, на родине. Архитектурные сооружения Баженова.