Положення про громадський контроль за проведенням ЗНО в Україні

Что означает Положення про громадський контроль за проведенням ЗНО в Україні и что это такое? В разделе ЗНО дан подробный ответ и объяснение на вопрос.

Здесь выложено готовое сочинение на тему Положення про громадський контроль за проведенням ЗНО в Україні, которое вы так же можете использовать как реферат.

Эту, поверенную нами работу, вы можете скачать бесплатно перейдя по ссылке, но если вам необходима другая готовая работа по данному предмету, например реферат или изложение, доклад, лекция, проект, презентация, эссе, краткое описание, биография писателя, ученого или другой знаменитости, контрольная, самостоятельная, курсовая, экзаменационная, дипломная или любая другая работа, с вашими индивидуальными требованиями, напишите нам и мы договоримся.

Наша небольшая команда бывших и действующих преподавателей и авторов со стажем работы от 5-ти лет всегда вам поможет. Всего нами написано и проверено более 10 000 различных работ на образовательные темы. С нами вы получите действительно качестенный материал с уникальным текстом и обязательно хорошую оценку. Удачи в учебе!

1. Загальні положення 2. Процедури ЗНО та зарахування до ВНЗ, що підлягають громадському контролю 3. Організація громадського контролю

· координує діяльність усіх громадських спостерігачів за проведенням ЗНО та зарахуванням до ВНЗ;

· розглядає звернення громадських спостерігачів, повідомлення засобів масової інформації щодо порушень порядку ЗНО та зарахування до ВНЗ;

· аналізує хід і результати проведення ЗНО та зарахування до ВНЗ.

3.4.4. Для виконання цих повноважень Наглядова рада має право отримувати від керівників Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, вищих навчальних закладів України інформацію про перебіг ЗНО та зарахування до ВНЗ, за винятком тієї, що передбачена пунктом 2.2 цього Положення. 3.4.5. Основною формою роботи Наглядової ради є засідання. Засідання Наглядової ради скликає її голова, а за його відсутності - заступник голови. Рішення Наглядової ради приймаються більшістю голосів від повного складу Наглядової ради. 3.4.6. Рішення Наглядової ради, засвідчені підписом голови (заступника) з Наглядової ради, впродовж п'яти днів доводяться до Міністра освіти і науки України та директора Українського центру оцінювання якості освіти. 3.4.7. Члени Наглядової ради мають усі повноваження громадських спостерігачів.

4. Громадські спостерігачі

· за посвідченнями громадського спостерігяч., виданими Українським центром оцінювання якості освіти, - до об'єктів, розташованих у будь-якому регіоні України;

· за посвідченнями громадського спостерігача, виданими регіональними центрами оцінювання якості освіти, - до об'єктів, розташованих в областях, що віднесені до сфери обслуговуванн.-1 відповідного центру.

4.8.2. Час перебування громадських спостерігачів у пунктах тестування, аудиторіях, центрах обробки, пунктах перевірки, під час засідання апеляційної та регламентних комісій не обмежується. 4.8.3. Кількість громадських спостерігачів та представників засобів масової інформації, які можуть бути присутніми під час проведення ЗНО, обмежується:

· для пунктів тестування - не більше 2 осіб на одну аудиторію;

· для центрів обробки результатів - не більше З осіб на один центр обробки;

· для пунктів перевірки - не більше 2 осіб на одну аудиторію;

· на засіданні регламентної чи апеляційної комісії - не більше 3 осіб.

Під час проведення процедури ЗНО в одному приміщенні (аудиторії) не можуть бути присутніми більше одного громадського спостерігача від однієї громадської організації чи одного органу самоврядування навчального закладу і більше двох представників одного засобу масової інформації.

5. Контроль за діяльністю громадських спостерігачів

Директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти О.В. Єресько

Подобные материалы

ЗНО украинский язык и литература 2009 с ответами
Зовншн незалежне оцнювання 2009 року з укрансько мови та лтератури змст завдання Правильна вдповдь
ЗНО биология 2010 с ответами
Вдповд на ЗНО-2010 з болог Змст завдання Посилання на пдручники Напрям ботехнолог, що використову
ЗНО география 2010 с ответами
Вдповд на ЗНО-2010 з географ Змст завдання Посилання на пдручники, атласи Вперше обрунтував у свой
Як подати апеляцію на результати ЗНО
Результати зовншнього тестування важлив для абтурнтв, оскльки вд клькост набраних балв залежить х
ЗНО математика 2008 с ответами
ВДПОВД НА ЗАВДАННЯ ТЕСТУ З МАТЕМАТИКИ (Затверджен експертною комсю Укранського центру оцнювання